Deze tentoonstelling is onderdeel van het Apprentice/Master Programma van Kunstpodium T. Dit programma ondersteunt en motiveert recent afgestudeerde kunstenaars bij de start van hun carrière. Ze worden daarbij begeleidt door een professioneel team. Kunstpodium T programmeert dit project hoofdzakelijk vanuit Tilburg, maar werkt voor dit project ook samen op locatie met andere kunstpodia, zoals met Omstand. In I Was At The Frame Shop is Jonas Ohlsson de master. De jonge talenten zijn Natsumi Sakai, Nikki Vroom, Onno Meeuwsen en Isa Bongers. Iedere deelnemer levert een bijdrage aan deze tentoonstelling vanuit de eigen artistieke praktijk, dat in deze groepstentoonstelling wordt getoond.
De groepstentoonstelling I Was At The Frame Shop presenteert een verkenning van verschillende vormen van menselijke representatie. Objecten als mensen, beelden als mensen, sculpturen als mensen, performers als mensen. Als acteurs in een wereld die zichzelf voortdurend probeert te definiëren en herdefiniëren – hoe observeren, construeren en verbeelden we onze rollen als mensen en kunstenaars? Hoe kunnen we speels blijven in omgevingen waar menselijke voorstellingen en visuele interacties het meest gericht zijn op winst en productiviteit?
Naast het onderzoeken van dit onderwerp is deze groepstentoonstelling een gezamenlijke poging om nieuwe manieren te creëren en collectief om te gaan met de visuele beeldcultuur van de menselijke representatie.